Yukarıdaki formu doldurarak Tr-Force Guild kurallarını kabul etmiş bulunmaktasınız. Ana kurallar aşağıdaki maddelerde açıklandığı şeklidedir. Bu site içerisine girdiğiniz bilgiler sadece guild üyelerine özeldir ve 3ncü şahıslara açık değildir.

 • Bu web sitesi StarWars The Old Republic MMO oynayan Oyuncuların birbirleri ile haberleşmeleri ve oyun içi aktivitelerde organize olabilmeleri için kurulmuştur.
 • Esas olarak üyelerimiz Darth Malgus (avrupa) sunucusunda Guardians of the Light (Republic) ve Colossus (imparatorluk) ismi altında kurulmuş olan Guild üyelerinden oluşmaktadır.
  Bu siteye üye olarak da ismi belirtilen guildlere üye olmayı ve belirtilen üyelik kurallarını kabul etmiş olursunuz.
 • SWTOR oyun üyeliği gereği F2P - Prefer - Subscriber türlerinden birine sahip olmanız guilde üyeliğiniz için yeterlidir.
 • Forum bölümü üye oyuncuların birbirleri ile oyun içi deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmalarını amaçlamaktadır.
 • Üye olan şahıslar üyelik formu ile birlikte oyundaki ana karakterlerinin ismini ve özelliklerini de kayıt ettirmiş olurlar.
 • Üyeler oyun içerisinde birden fazla karakterleri olması durumunda kendilerine ait profil sayfasından diğer karakterlerinin özelliklerini de tanımlayabilirler. Bu tanımlar aktivite takviminde belirlenecek etkinliklere katılma başvuruları için geçerli olacaktır.
 • Oyun içerisinde ve site forumlarında yapılacak konuşmalarda toplum içerisinde kabul görmüş konuşma kurallarına uyulacaktır. Argo bir dereceye kadar oyun içi jargona uyulması süresince kabul edilebilir ancak küfür, aşağılayıcı hakaret edici ifadeler, taciz edici ifadeler kesinlikle kabul edilmiyecektir.
 • Üyelerimizin yaş grubu itibari ile geniş bir yelpaze içerisinde olmaları ( 15-50+ yaş grubu ), erkek ve bayanlardan oluşan karma bir topluluk olmaları dolayısı ile yapılacak konuşmalara tüm üyelerimizin dikkat etmesi ve gereken saygı ve sevgi içerisinde bulunmaları gerekmektedir.
 • Üyelerimizin kayıtlarını tamamlamaları ile birlikte TeamSpeak sesli sohbet servisimizden yararlanma hakları otomatik olarak açılır. Bu hizmetten yararlanırken üst maddelerde belirtilen konuşma kurallarına uymaları gerekmektedir.
 • Guild içi hiyearşi ve yetki seviyeleri oyuncuların katıldıkları aktivitelere ve davranışlara göre belirlenecek ve zamanla her üyenin daha üst yetki seviyelerine ulaşmalarına izin verilecektir. Yetkilerini kötüye kullanan üyeler hakkında yönetimce alınacak karar ile seviyeleri düşürülecektir.
 • Guild içi kurallara uymayan üyeler yetkili üyelerimizce uyarılacak ve takip edilecektir. Eğer uyarılara rağmen kötü kabul edilen davranışların devam etmesi ve kural ihlallerinin devam etmesi durumunda ilgili üyenin guild ile olan ilişiği sonlandırılarak guildden ve web sitesinden çıkarılarak üyelikleri sona erdirilecek ve kendileri ile ilgili durum diğer üyelerin bilgilendirilmesi için site forumunda duyurulacaktır.