Giriş Kayıt

Giriş

TrForce

Guardians of the Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidir.

Enson Forum Yazıları

• Görüntülenecek mesaj yok

Günün Programı

Cuma, 19 Nisan 2024
No events today

Gelecek Program

Entinlik Yok

BAŞLIK: Selam

Selam 6 yıl 10 ay önce #1066

• okanorgun
  • okanorgun Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 1
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0
Merhabalar ismim Okan ÖRGÜN 24 yaşındayım Antalya'da yaşıyorum oyuna F2P olduğu zaman başlamıştım kısa zaman sonra kutulu alıp 30 günlük sub oldum bitince preferred oldum ara ara 60 günlük sub olsamda genel olarak Preferred oynadım Cartel Coins aldığım zamanlarda oldu Knights of the Eternal Throne hariç diğer ek paketleri aldım Star Wars Hayranı olarak Karanlık Tarafı seviyorum bu sebeble Empire tarafında Juggernaut olarak oynadım bir arada Republic tarafında Guardian oynamıştım ama İngilizcem bir kaç kelimeden ibaret olduğu için oyun ile ilgili çok bilgim yok bir çok karakter açıp oynayıp sildim tek başıma oynamaktan sıkıldım beraber oynarsak ve bilmediğim konularda yardımcı olursanız bana birlikte güzel vakit geçiririz diye düşünüyorum guild kısmına gelince çok iyi bir oyuncu değilim ama guild de olmak isterim ancak uzun zamandır oyuna girmedim ama yeniden dönerim oyuna sizlerle oynamak için
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Alchar

Selam 6 yıl 10 ay önce #1072

• zoysith
  • zoysith Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Member
  • Gönderiler: 26
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 3
selamlar okan bey. aramıza hos geldiniz . serverlardan The Red Eclipse serverına gelirseniz sizlere yardımcı olabiliriz . Ayrıca serverın icindeyken
Republic tarafta /Whois Guardians of Light
İmperial tarafta /Whois Colossus olarak enterlayıp yazdıgınızda . oyuncu arkadaslara wisper atarsanız. sizlere elimizden geldiği her konuda yardımcı oluruz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: okanorgun
Sayfa oluşturma zamanı: 0.380 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın