Giriş Kayıt

Giriş

TrForce

Guardians of the Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidir.

Enson Forum Yazıları

• Görüntülenecek mesaj yok

Günün Programı

Perşembe, 28 Mart 2024
No events today

Gelecek Program

Entinlik Yok

BAŞLIK: En çok hangi sınıf İçin Rehber Lazım?

En çok hangi sınıf İçin Rehber Lazım? 8 yıl 1 hafta önce #911

• Extremophile
  • Extremophile Kullanıcısının Avatarı
  • Senior Member
  • Gönderiler: 58
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 5
Arkadaşlar, zamanım oldukça sınınf ve diğer rehberleri yazacağım. Talebe göre gideyim diyorum. İngilizce bilmeyen arkadaşlar bana en çok hangi sınıfların rehberlerini istediklerini söylerlerse, onlardan başlamaya çalışacağım.

İstediğiniz sınıfı ve spec'ini buraya yazın.

Not: Genel sınıf rehberi için BURAYA bakın. Discipline Path'lerini de yavaş yavaş bitiriyorum.
7 günlük bedava Subscription için Referal Link: www.swtor.com/r/WqTmFj
Son Düzenleme: 8 yıl 1 hafta önce yazan Extremophile.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ismail-38

Hangi Sınıflar İçin Rehber Lazım? 8 yıl 1 hafta önce #913

• ismail-38
  • ismail-38 Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 1
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 1
Öncelikle emeğin için şimdiden teşekkür ederiz . benim düşüncem .

ilk olarak armor lardan başlanması . örneğin republic tarafı icin Guardian Dps / Tank . sage için Dps /Healer - Comando healer/ Dps - gunlisher dps - smuggler healer gibi class armorlarındaki modifikasyonların nasıl olması gerektigi veya Vendorlardan hangilerinin alınması gerektiği olabilir (shildler defanslar masterlar endurence vb. nasıl olmalı). ayrıca Augment ler nasıl olmalı.

Ayrıca disiplinleri ve buna baglı olarak secilmis olan skill / master / heroic tarafında hangilerinin tıklanması gerektigi gibi olabilir. . Ayrıca bu classların en yüksek derecede Dps veya classına göre verim almaları icin hangi skill kombinasyonlarını skill barlarında bulundurması gerektigi hangi sırayı takip etmesi gerektigi ayrıca kullanılması gereken stim lerin neler oldugu gibi gidile bilir .
Son Düzenleme: 8 yıl 1 hafta önce yazan ismail-38.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Extremophile

Hangi Sınıflar İçin Rehber Lazım? 8 yıl 1 hafta önce #914

• Extremophile
  • Extremophile Kullanıcısının Avatarı
  • Senior Member
  • Gönderiler: 58
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 5
Rica ederim, faydalı olabilirsem ne mutlu bana.

Armor modifikasyonlarını sınıf rehberlerine ekli şekilde yazmayı planlıyorum. Gerçi bunlar için tek bir yöntem yoktur. Bunlar genellikle belirli matematik istatistik programlarıyla ve star parse gibi DPS/Threat/Heal ölçen yazılımlarla Theory crafting (teori kasma) şeklinde ayarlanır ve her yama'da (yeteneklerin güçleri azalıp (nerf) arttıkça (buff) değişir. 4.2 çok yeni bir yama olduğu için bunları yazan yerleri bulmakta güçlük çekiyorum ama bunları bir şekilde bulup kesinlikle rehbere ekleyeceğim.

Sınıf rollerinin en yüksek derecede verim almasını sağlayan yetenek sıralamasına Rotasyon deniyor. Bunlar da sınıf rehberi içinde ekli olacak. Yani, rehber temel olan her şeyi kapsayacak.

Ek olarak bir de Key Bind (tuş atama) rehberi yazacağım ki bir sürü skill'i daha rahat ve hızlı kullanabilin. Bu arada Murat abi de yazacaktı, onun yazacağı konuları ona bırakacağım çünkü o benden daha iyi biliyor.

Zamanla hepsini bitirmeyi planlıyorum.

Kısaca, siz bana en çok istediğiniz sınıfı ve disiplin yolunu söyleyin, ben de en çok oy alandan başlayayım.

NOT: GUARDIAN VIGILANCE'a 1 oy Elvard'dan.
GUNSLINGER'A 1 oy Ejder abi'den.
Guardian TANK (Burak'tan bir oy)
7 günlük bedava Subscription için Referal Link: www.swtor.com/r/WqTmFj
Son Düzenleme: 8 yıl 1 hafta önce yazan Extremophile.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ismail-38
Sayfa oluşturma zamanı: 0.393 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın