Giriş Kayıt

Giriş

TrForce

Guardians of the Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidir.

Enson Forum Yazıları

• Görüntülenecek mesaj yok

Günün Programı

Perşembe, 28 Mart 2024
No events today

Gelecek Program

Entinlik Yok

BAŞLIK: modifikasyonlar

modifikasyonlar 7 yıl 6 ay önce #991

• uzunsakal
  • uzunsakal Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 5
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
55 lvl trooperım şuanda sub olmadığım için üst seviyelere çıkamıyorum armoring 28 mod 28 gibi 28 no lu modifikasyonları kullanıyorum. Dün 29lara baktım almak için ama bendekilerin stat değerleri daha iyi geldi. Benmi yanlış baktım değişmelimiyim 29 larla. Bİrde neleri kullanmam gerektiğine dağir bilgi verebilirseniz sevinirim :)

55 lvl commando skill ağacımda gunnery seçili
teşekkürler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

modifikasyonlar 7 yıl 6 ay önce #993

• Alchar
  • Alchar Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 75
  • Teşekkür Sayısı: 61
  • Başarı: 16
Merhaba,

Level 55 karakter en yüksek 34 purple (mor) mod kullanabilir. 4.0 patch öncesindeki modların agile, deft, aptitude, keen gibi çeşitleri vardı. 4.0 dan sonra gelen modlar lethal (dps/heal) ve varding (tank) olarak iki çeşide düşürüldü. Çeşitlerin azaltılmasındaki durum enhancement ve armor için de geçerli.

Eski/yeni her modun 28/28a/28b gibi üç ayrı çeşidi olur. harfsiz olan en düsük endurance, en yüksek stat verir.

Özetle : aynı isimdeki level 29 mod her zaman 28 den iyi olur.

Level 55 commando için 400 civarında accuracy, 3/2 oranında critical/alacrity (örnegin 400 critical, 250 alacrity) uygun olacaktır.

Bir haftalık ücretsiz sub olmak için friend referral link : www.swtor.com/r/D5pWbv
Son Düzenleme: 7 yıl 6 ay önce yazan Alchar.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: uzunsakal
Sayfa oluşturma zamanı: 0.375 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın