Giriş Kayıt

Giriş

TrForce

Guardians of the Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidir.

Enson Forum Yazıları

• Görüntülenecek mesaj yok

Günün Programı

Cuma, 29 Mart 2024
No events today

Gelecek Program

Entinlik Yok

BAŞLIK: Merhabalar. Topluluğunuza katılmak isterim.

Merhabalar. Topluluğunuza katılmak isterim. 8 yıl 7 ay önce #649

• Paddén
  • Paddén Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 0
Herkese merhaba. Ben Oğuz. Oyundaki isimlerim Ana'sky ve Jucasta'nu dur. Ana'sky adlı karakterim 24 level Jedi Guardian'dır. Jucasta'nu adlı karakterim ise Jedi Shadow'dur. Bu karakterlerim The Red Eclipse serverında bulunmaktadır. Dolayısıyla aranıza katılmak istiyorum. Şuan oyunu f2p olarak oynuyorum fakat oyunda 55 level olduktan sonra shadow of revan paketi ve sub olmayı düşünüyorum. Öncelikle guilde alınmamı kabul ederseniz, hangi karakterimin daha çok sizin işinize yarayacağınıda belirtirseniz o karakter yolunda oyunuma, oynamama kararlı bir şekilde devam edebilirim. Şimdilik herkese iyi oyunlar. Selametle.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Merhabalar. Topluluğunuza katılmak isterim. 8 yıl 7 ay önce #650

• Lamilee
  • Lamilee Kullanıcısının Avatarı
  • Moderator
  • Gönderiler: 150
  • Teşekkür Sayısı: 66
  • Başarı: 8
Selam aramiza hosgeldin. Online olunca guildden birisine whisper atman veya teamspeake gelmen yeterli. Istediginiz kadar karakterle guilde katilabilirsiniz. Bildiginiz gibi swtor da karakterler birden fazla rol icra edebiliyor. Guardian ve shadow hem tank hem dps olabilir o yuzden kafana gore, hosuna giden ne ise onu levella.

Merhabalar. Topluluğunuza katılmak isterim. 8 yıl 7 ay önce #651

• Paddén
  • Paddén Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 0
O zaman ben shadow olarak oynamaya devam edebilirim. Çünkü oyun içindeki animasyonları ve dps'i iyi gibi gördüm. Bundan mütevellit şuan Team Speak sunucunuzdayım. Son olarakta oyundan ulaşabileceğim yetkili bir isim var mıdır acaba ?
Sayfa oluşturma zamanı: 0.420 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın