Giriş Kayıt

Giriş

TrForce

Guardians of the Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidir.

Enson Forum Yazıları

• Görüntülenecek mesaj yok

Günün Programı

Cuma, 19 Nisan 2024
No events today

Gelecek Program

Entinlik Yok

BAŞLIK: TANK AÇIYORUM YARDIM PLS

TANK AÇIYORUM YARDIM PLS 8 yıl 5 ay önce #779

• Malevie
  • Malevie Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 1
  • Başarı: 0
Arkadaşlar merhaba ben tank karakteri açıyorum usta tankçılardan opslarda nasıl tanklatılması gerektiğini soracaktım.Yani tank nasıl tanklar bana yardım edermisiniz?

EV için traslar nasıl temizlenir bosslar nasıl tanklanır?
TFB '' '' '' '' '' '' ''
EC '' '' '' '' '' '' ''
KP '' '' '' '' '' '' ''
RAVAGERS '' '' '' '' ''
HEART OF RUIN '' '' '' '' ''
TOS '' '' '' '' '' ''
DP '' '' '' '' '' ''
DF '' '' '' '' '' ''
SV '' '' '' '' '' ''

daha unuttuğum ops varsa yazarsanız sevinirim.Teşekkürler arkadaşlar bu konunun tank açan arkadaşlar için altın değerin de olacağını umuyorum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

TANK AÇIYORUM YARDIM PLS 8 yıl 5 ay önce #780

• Vinmar
  • Vinmar Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 99
  • Teşekkür Sayısı: 79
  • Başarı: 8
Ortalama olarak 1 operasyonda 5 ve fazlası boss fight olduğunu varsayarsak 10 tane operasyon ve operasyon bossları toplamda 50 üstü bir rakkam yapıyor, bunları, tek tek yazmak gerçekten pek kolay bir iş değil. Ozun süredir tank olarak oynamış ve progression runlarınada tank olarak katılmış biri olarak benim önerim story mode contentlere mümkün olduğunca girmenin büyük yardımı olur keza story mode'da tanking biraz kolaydır ama story mode contentleri bir takım hazırlık olarak görebilirsiniz. Tank olarak oynamak isteyen oyunculara guild Story Mode runlarda elimden geldiği kadar yardım edip cesaretlendirmeye çalışıyorum, katılır iseniz sizede yardımcı olmaktan zevk duyarım.

Genel olarak tank rolünü konuşacak olur isek; tanklar sürekli raid içindeki bütün aktiviteleri izlemek zorunda ve raid'i yönlendirir, dps'in yapmış olduğu agro veya yerleri, healer'ın yaşamış olduğu stress, raid'in almış olduğu hasar, diğer tank eşinizin cooldown süreleri "dBuff ve DTPS özellikle", boss süresi, evreleri vb. kısacası bir healer gibi kaynak yönetimi ve dps gibi konsantrasyon yanında yüksek oranda raid farkındalığı gerekiyor malesef bir çok insanı soğutan korkutan durumda bu. Tank olarak oynamaya başlayacak herkes için kesinlikle ama kesinlikle öncelik yetenekleri ve hangi durumlarda neye karşı daha çok avantajlı olduğunu, cooldown süreleri gibi bilgileri öğrenmeleri gerekmektedir, Ayrıca dulfy.net gibi sitelerde geniş kapsamlı operasyon taktikleri hata advance class'lar için özel ip uçları dahi vardır bunları mutlaka okuyun.

Note : Konuyu Hekesin yararlanması için Soru ve Cavap alanına taşıyorum.. İlginiz ve foruma yapmış olduğunuz katkıdan dolayı teşşekkür ederim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.380 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın