Giriş Kayıt

Giriş

Trforce

Guardians of Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidi.

Enson Forum Yazıları

Gelecek Program

Entinlik Yok
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Sub

Sub 2 yıl 8 ay önce #926

• Alpha
  • Alpha Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Member
  • Gönderiler: 31
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 1
Arkadaşlar yakın zamanda sub olmak için bir ininal kart aldım.yeteri kadar parayı içine yatırdım hatta şu an fazlasıyla para var.1 aylık tekrar eden sub seçeneğini almak istiyorum lakin alamıyorum almaya çalıştığımda ''An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}'' hatasını alıyorum.Araştırdım ama ben pek bi şey bulamadım acaba sitede mi bir hata var.Deneyim ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sub 2 yıl 8 ay önce #927

• Extremophile
  • Extremophile Kullanıcısının Avatarı
  • Senior Member
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 5
İngilizce kaynaklardan aaraştırdığım kadarıyla bir sürü kişinin başına gelmiş bu. Diyorlar ki;

1) İsminizi doğru yazdığınızdan emin olun. Mesela göbek adınız da varsa (kartta) ve belli bir şekilde geçiyorsa, onun aynısını yazmanız lazım, değişince olmuyor.

Ayrıca adresinizin tam olarak kredi kartında yazan adres olduğundan emin olun. Eğer internet bankasından bakabiliyorsanız direkt onu kopyala - yapıştır yapın.

Eğer ödemeyi paypal'dan filan yaptıysanız zaten 3-4 saat bekleme süresi var.

Bunların hiçbiri işe yaramazsa, Chrome'da Incognito mod'da (bütün cache'i ve eklentileri iptal edip) girip bir deneyin. Olmadı Internet browser cache'i ve cookie'leri silin ve tekrar almayı deneyin.
7 günlük bedava Subscription için Referal Link: www.swtor.com/r/WqTmFj
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.172 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın