Giriş Kayıt

Giriş

TrForce

Guardians of the Light ve Colossus guildlerimizde sizleride aramızda görmek isteriz.
Guildlerimize katılmak için Darth Malgus Server'ında bulunmanız ve sitemize üye olmanız yeterlidir.

Enson Forum Yazıları

• Görüntülenecek mesaj yok

Günün Programı

Çarşamba, 24 Nisan 2024
No events today

Gelecek Program

Entinlik Yok

BAŞLIK: I feel the power again.

I feel the power again. 9 yıl 2 ay önce #390

• Nakurul
  • Nakurul Kullanıcısının Avatarı
  • New Member
  • Gönderiler: 12
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 2
Ne başlık ama :lol:

Uzun bir aradan sonra biraz gürültü yapayım istedim. :woohoo:

Ama biraz üzüldüm. 1-2 gün önce arayüz güncellemesi yaptım ve tatsız hadiselere istemeden şahit oldum. (Forum aracılığı ile) Kişileri bir arada tutmak hakikaten çok zor. Kaldı ki aynı duygu ve düşünceleri yaşamak daha da zor. Umarım olumlu bir çözüm ile noktalanmıştır.

Tüm bu talihsiz durumların ardından biraz araştırma yaptım. Eski reklamlarda eski siteye ait bilgiler yer almakta güncelleme yapılsa çok daha faydalı olabilir. Site içerisinde keywords sayılabilecek içerik sanırım az. Tutum hangi şekilde olur bilemiyorum ancak ingilizce anlatım yerine türkçe anlatım ile genel konular başlıklar halinde yazılabilirse ingilizcesi zayıf ama kaliteli oyunculara da bir şans tanınmış olabilir.

Pek bir şey kaybettirmez diye tahmin ediyorum. En azından denemeye değer. Tüm bu uğraşılar sonunda kişiler gelebilir ve zamanla gidebilir. Hepimiz zaman zaman ara verebiliyoruz.

İş, güç, evlilik, çocuk :woohoo: , farklı oyun (lar) derken epeyce ara vermiştim SW ye. Ufak tefek düzenlemeler sonrasında tekrardan sleep atılmış yaratıkları uyandırmaya devam. :silly:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Vinmar

I feel the power again. 9 yıl 2 ay önce #391

• Vinmar
  • Vinmar Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 99
  • Teşekkür Sayısı: 79
  • Başarı: 8
Ahmetcim saolasın, bu aralar sitenin bulunabilmesi için bayağı bir uğraşıyorum, hem kaynak hemde insanların aradığında bulabilmesi içinde forumu siteye tam olarak entegre ettim. Bu arada herkesten rica ediyorum lütfen forumu kullanın :( , sorularınızı sorup, bulduğunuz kaynakları ekleyin. Gerek guild üyesi olan, guild arayan ya da kaynak arayan insanlarada yardım etmiş oluruz. :cheer:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Nakurul
Sayfa oluşturma zamanı: 0.349 saniye

Kara Liste

Ortak kara listeye ulaşmak için buraya tıklayın

Üyelik Şartları

Üyelik Şart ve Koşullarını okumak için tıklayın